Cel: MVP

[PL]

To będzie krótki post. Po spojrzeniu na moją aktywność w roku 2016 postanowiłem zgłosić swoją kandydaturę na MVP w kategorii Visual Studio and Development Technologies. Wiem, że to dopiero październik i wcześnie na podsumowania, ale biorąc pod uwagę liczbę prezentacji, kontrybucji do projektów Open Source, zorganizowanych spotkań Warszawskiej Grupy .NET i postów na tym blogu stwierdzam, że nastał czas na zgłoszenie się. Link do strony do zgłaszania nominacji znajduje się tutaj: https://mvp.microsoft.com/en-us/Nomination/NominateAnMvp Możesz użyć go, aby zgłosić mnie raz jeszcze. Mój email to scooletz@gmail.com

Czasami programujemy w parach, dlaczego więc nie zgłaszać kandydatur parami? Dodatkowo poza mną zgłosiłem Konrada Kokosę. Znacie go dobrze z prezentacji i bloga dotyczącego performance’u i pamięci. Więcej o jego kandydaturze możesz przeczytać tutaj.

[EN]

It will be a short entry. After looking at my activities in 2016 I decided to nominate myself for the MVP award in Visual Studio and Development Technologies. I know it’s quite early to summarize a whole year, but considering number of talks, contributions to Open Source projects, meetings of Warsaw .NET User Group and posts on this blog I can tell that it’s the right time to make it. You can use following link to nominate a person https://mvp.microsoft.com/en-us/Nomination/NominateAnMvp and you can use it to nominate me once again.

Sometimes we program in pairs, sometimes we nominate in pairs. That’s why I nominated Konrad Kokosa. You can read about his candidature more here.

5 thoughts on “Cel: MVP

Comments are closed.