DotNetos – podsumowanie

12.03.2018 – 16.03.2018 to czas, który zapisze się złotymi byte’ami na dysku historii. Razem z Konradem Kokosą i Łukaszem Pyrzykiem w ciągu 5 dni odwiedziliśmy 5 miast w Polsce, prezentując kontent związany z performance’em w świecie .NET. Czas na krótkie podsumowanie.

Feedback

Wstępne spojrzenie na ankiety oraz na feedbacku który otrzymujemy, nie tylko za ich pośrednictwem, pokazuje, że było to wydarzenie, które:

  1. przyniosło wartość – wynieśliście z tego wiedzę
  2. podobało się – pod względem motywu przewodniego, akcji promocyjnej
  3. wyróżniało się na tle innych

Niezwykle cieszy mnie ten pozytywny odbiór naszego przedsięwzięcia. Wsadziliśmy w nie niemały kawałek pracy, ale to właśnie Wasz feedback, to owoce, które pokazują czy się udało czy nie. Patrząc po tych owocach: udało się bardzo.

Tydzień z DotNetosami

To był niezwykle intensywny tydzień. Codziennie pobudka, śniadanie, trasa+praca, prezentacje. Niezwykle interesujący i zupełnie niepikantny szczegół to to, że ani razu nie mieliśmy sytuacji konfliktowej. Alignment na pokładzie DotNetos wynosił 300% normy i było to prawdziwie unikatowe przeżycie. Konrad, Łukasz, dzięki! Z takimi amigos nawet Carolina Reaper jest niestraszna!

7N

Gigantyczne kudosy należą się naszemu sponsorowi, firmie 7N. Zdjęła z nas caaaałą masę pracy związanej z logistyką, szukaniem sal, kontaktami z hotelami. Mogę wyobrazić sobie jaki to był wysiłek. Dzięki wielkie!!!

Co dalej? A moje miasto? Jak nie alokować, no jak?

Zarówno podczas samego tournee jak i po nim, otrzymaliśmy pytania dotyczące tego, czy wystąpimy w jakimś mieście, co dalej z DotNetos. Obecnie regenerujemy się, aby w kolejnym tygodniu zrobić retrospekcję naszego wyjazdu. Zapału i pomysłów mamy masę, teraz czas na plany, a potem wykonanie, które będzie na poziomie poprzeczki, którą sami postawiliśmy. DotNetos nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa!

Linki:

  1. Meetup
  2. Tweeter
  3. Facebook
  4. Strona